سومین کمپ آموزشی رویداد نما در پهنه غرب و جنوب غرب کشور با حضور سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان 24 تا 26 مهر در استان کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش باشگاه جوانی خبرگزاری برنا، سومین کمپ آموزشی رویداد نما با هدف ارائه آموزش های لازم به تیم های منتخب این رویداد و با حضورعلی پارسانیا سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان، برخی از مسئولین و صاحبنظران حوزه جوانان و تیم های منتخب این رویداد 24 تا 26 مهر به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برگزار می شود.
در این کمپ آموزشی تیم های منتخب رویداد نما در پهنه غرب و جنوب غرب کشور حضور خواهند داشت و آموزش های لازم برای پردازش ایده های خود و آمادگی برای حضور در رقابت پایانی رویداد نما را کسب خواهند کرد.
در پیش رویداد این کمپ آموزشی، اصول ارائه خلاق به شرکت کنندگان ارائه می شود و سپس سرفصل های آموزشی شامل ایده پردازی در مشارکت اجتماعی، منتورینگ و استیج ارائه، نوآوری در مشارکت های اجتماعی توسط اساتید مجرب این حوزه ارائه خواهد شد.
پیش از این دو کمپ آموزشی رویداد نما با حضور تیم های برتر پهنه شمال شرق و شمال غرب کشور برگزار شده است و در سومین کمپ آموزشی این رویداد تیم های منتخب پهنه غرب و جنوب غرب کشور شامل استان های کرمانشاه، کهکیلویه و بویراحمد، کردستان، ایلام، خوزستان، لرستان و همدان حضور خواهند داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *