معاون امور جوانان ورزش و جوانان خراسان جنوبی فراخوان رویداد ملی نوآوری در مشارکت‏‏های اجتماعی (نما) را اعلام کرد که بر این اساس، گروه های جوان ۱۸ تا ۲۵ ساله تا پانزدهم تیر ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند ایده های خلاقانه خود در جهت توسعه مشارکت های اجتماعی را ارائه دهند.

مهدی قناد به خبرنگار خاورستان گفت:رویداد ملی نوآوری در مشارکت‏‏های اجتماعی (نما) ویژه گروه های جوانان ۱۸ تا ۲۵ ساله ای است که ایده‌های خلاقانه در جهت توسعه مشارکت های اجتماعی دارند و مهلت ثبت نام در این رویداد، تا پانزدهم تیر ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

معاون امور جوانان ورزش و جوانان خراسان جنوبی ادامه داد : رویداد نما رویدادی است که تلاش می کند برترین ایده های جوانان در حوزه مسائل اجتماعی و پاسخ های مناسب برای حل آن را با رویکرد افزایش مشارکت اجتماعی شناسایی و معرفی کند.

به گفته قناد هدف از برگزاری این رویداد فعالسازی جوانان نوآور در قالب گروه های کاری، و سوق دادن آنها به سمت مشارکت اجتماعی و همچنین استفاده از خلاقیت، دانش و توانایی نسل جوان در مواجهه با مسائل اجتماعی جامعه است.

وی ادامه داد: همه گروه های جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال چه در قالب سمن، گروه های دوستانه و… که ایده ای نو در حوزه مسائل اجتماعی دارند می‌توانند از طریق درگاه namaevent.com در رویداد نما ثبت نام کنند.

وی افزود: رویداد نما در قالب سلسله ‏کمپ‏‌های مسئله تا ایده در پنج پهنه جغرافیایی کشور در استان های آذربایجان شرقی، گلستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و اصفهان به ترتیب در ماه های تیر، مرداد، شهریور، مهر و آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد : در این کمپ‏ها، مسیر حل مشکلات اجتماعی به طور تخصصی از گذرگاه مشارکت‏های اجتماعی مورد بررسی قرار می‌گیرد و با بهره‏‌گیری از روش‏ها و ابزارهای حوزه خلاقیت و نوآوری و همچنین با تکیه بر اصول نوآوری آموزشی، فرایند یادگیری و خلق نتایج برای مخاطبین به فرایندی جذاب و عملی تبدیل می شود و مخاطبان به سوی تولید ایده‏های سرمایه‏ پذیر قابل قبول هدایت می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *