محمدرضا ییلاقی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت : فراخوان ثبت نام در رویداد ملی نوآوری در مشارکت های اجتماعی (نما) منتشر شد و جوانان تا ۱۹ خرداد ماه می توانند در این رویداد ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از مازندران ،  محمدرضا ییلاقی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت؛ رویداد ملی “نوآوری در مشارکت های اجتماعی” تحت عنوان «نما» با ابتکار معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد و بر این اساس، جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال می توانند تا تاریخ ۱۹ خرداد ماه سال جاری پس از ثبت نام در سامانه ایده های خلاقانه خود را در راستای توسعه مشارکت های اجتماعی ارائه دهند.

وی افزود؛ برترین ایده های جوانان در حوزه مسائل اجتماعی و پاسخ های مناسب برای حل آن با رویکرد افزایش مشارکت اجتماعی شناسایی و معرفی می شوند و از اهداف مهم برگزاری این رویداد فعالسازی جوانان نوآور در قالب گروه های کاری، و سوق دادن آنها به سمت مشارکت اجتماعی و همچنین استفاده از خلاقیت، دانش و توانایی نسل جوان در مواجهه با مسائل اجتماعی جامعه است.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران همچنین گفت : رویداد «نما» سعی دارد بستری فراهم کند تا جوانان بتوانند ایده های خود را در خصوص مسائل مختلف اجتماعی، رفع مشکلات موجود و بهبود فرآیندهای اجتماعی مطرح کنند و سپس با بررسی کارشناسی برترین ایده ها شناسایی و به اردوهای توانمندسازی منطقه ای دعوت شوند.
محمدرضا ییلاقی تصریح کرد؛ جوانان در این رویداد در قالب گروه های ۳ الی ۵ نفره با برخورداری از دغدغه و مسئله مشخص می خواهند ایده های نوآورانه خود را در راستای توسعه مشارکت های اجتماعی به بلوغ رسانده و به ورطه عمل برسانند.
وی افزود؛ جوانان چه در قالب سمن و حتی گروه های دوستانه و… ایده ای نو در حوزه مسائل اجتماعی را از طریق درگاه namaevent.com در رویداد نما ثبت نام کنند.
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران در پایان گفت ؛ اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی پس از غربالگری 30 خرداد ماه اعلام خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *