دکتر یامین پور از برگزاری رویداد ملی نوآوری مشارکت اجتماعی جوانان ( نما) در سال جدید خبر داد و افزود: رویداد نما به معرفی برترین ایده های جوانان در حوزه های اجتماعی می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ معاون امور جوانان در معرفی برنامه های حوزه جوانان در سال جدید به رویداد ملی نوآوری مشارکت اجتماعی جوانان ( نما) اشاره کرد و گفت: این رویداد به همت اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان برنامه ریزی شده است و تلاش می کند برترین ایده های جوانان در حوزه مسائل اجتماعی و پاسخ های مناسب برای آن را شناسایی و معرفی کند.
وی افزود: هدف از برگزاری این رویداد جذب جوانان نوآور در قالب گروه های کاری، به سمت مشارکت اجتماعی و همچنین استفاده از خلاقیت، دانش و توانایی نسل جوان در مواجهه با مسائل اجتماعی جامعه است و ما سعی داریم با برگزاری این رویداد بستری فراهم گردد تا جوانان بتوانند ایده های خود را در خصوص مسائل مختلف اجتماعی، رفع مشکلات موجود و بهبود فرایندهای اجتماعی مطرح کنند و سپس با بررسی کارشناسی برترین ایده ها شناسایی و در اردوهای توانمندساز منطقه ای دعوت شوند.
یامین پور ضمن دعوت از جوانان برای شرکت در این رویداد عنوان کرد: این رویداد ویژه گروه های جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال است و کلیه جوانان در این مقطع سنی که به صورت گروه های ۳تا ۵ نفره فعالیت دارند چه در قالب سازمان مردم نهاد، گروه های دوستانه و… می توانند در این رویداد شرکت کنند.
معاون امور جوانان در خصوص زمان برگزاری این رویداد گفت: زمان برگزاری این رویداد به صورت سراسری اعلام خواهد شد و شرکت در آن به صورت برخط خواهد بود و جوانان علاقمند پس از اعلام فراخوان ثبت نام، می توانند برای کسب اطلاع از جزئیات برنامه به ادارت کل ورزش و جوانان استان خود مراجعه کنند.
وی خروجی این رویداد را معرفی و تقدیر از ایدهای برتر جوانان در حوزه حل مسائل اجتماعی دانست و اظهار داشت: امیدوارم این رویداد زمینه لازم برای استفاده از دانش و نیروی جوانی در مواجهه با مسائل اجتماعی را فراهم کند و راهی برای ورود ایده های نو در عرصه های مدیریتی باشد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *