معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از برگزاری رویداد “نما” (نوآوری در مشارکت های اجتماعی) به همت معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

یوسف خدرویسی در گفتگو با فردای همدان اظهار داشت: در این رویداد جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال پس از ثبت نام در سامانه ، میتوانند ایده های خلاق خود را با هدف توسعه مشارکت های اجتماعی ارائه دهند.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان هدف از برگزاری این رویداد را حضور جوانان در بحث مشارکت اجتماعی عنوان نمود و افزود: جوانان امروز بسیار خلاق و ایده پرداز هستند و با برگزاری چنین رویدادهایی می توان علاوه بر مشارکت دادن جوانان در توسعه اجتماعی، ایده های نو و خلاق را جمع آوری و در راستای نیل به پیشرفت در بین جوانان استفاده کرد.

وی بیان کرد: جوانان در این رویداد به صورت حضوری فرصت دارند تا ایده های خود را عملی کنند و در قالب گروه های چند نفره به پختگی برسانند و به ورطه عمل برسانند.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان در پایان خاطرنشان کرد: جوانان همدانی می توانند تا تاریخ 19 خردادماه سال جاری به سامانه ثبت نام این رویداد به آدرس namaevent.com مراجعه نمایند و همچنین جهت پاسخ به سوال خود با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۲۰۱۰۰۸ تماس حاصل و یا در شبکه های اجتماعی “ایتا” و “بله” به شماره ۰۹۳۵۴۶۸۳۷۳۴ پیام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *