ایسنا/گلستان کمپ آموزشی رویداد ملی نوآوری مشارکت‌های اجتماعی در پهنه شمال شرق کشور از صبح امروز به میزبانی گرگان آغاز شد.

بیش از ۷۰ نفر از جوانان و نوجوانان خلاق، نوآور و صاحبان ایده ۶ استان کشور از صبح امروز به مدت سه روز به میزبانی استان گلستان و شهر گرگان رویداد ملی نما (نوآوری مشارکت‌های اجتماعی) را با هدف توسعه نوآوری و مشارکت آفرینی در رویدادهای خلاقانه برگزار خواهند کرد.

این رویداد ملی از دقایقی پیش در آیینی با حضور دکتر علی پارسانیا مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان در مجتمع اقامتی شهاب گرگان آغاز شد.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان صبح امروز در آیین افتتاحیه این رویداد اظهار کرد: کمپ آموزشی رویداد ملی «نما» با حضور ۱۵ تیم از ۶ استان به مدت سه روز در شهرستان گرگان برگزار می‌شود.

حامد ملاحسنی با بیان اینکه تیم‌های حاضر در این رویداد متشکل از افراد توانمند و مستعد در حوزه مشکلات اجتماعی و مشارکت‌های اجتماعی هستند، ادامه داد: در این رویداد تیم‌ها ایده‌های نوآورانه خود را به اشتراک گذاشته و در نهایت از سه تیم برتر توسط دبیرخانه رویداد، تجلیل به عمل می‌آید.

وی با اشاره به استقبال خوب استان‌ها برای شرکت در این رویداد ملی، خاطرنشان کرد: امیدواریم اینگونه گردهمایی‌ها زمینه ساز تولید ایده و فکر و مشارکت‌های اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه جوانان باشد.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان با تاکید بر اینکه اختتامیه این رویداد ساعت ۱۲ ظهر روز پنج‌شنبه ۳۰ شهریور با حضور معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان و مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در محل برگزاری رویداد برگزار می‌شود، افزود: حضور چهره‌های شاخص در این رویداد می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد انگیزه باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *