سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان خبر داد:

تیم های برتر رویداد نما را تا به سرانجام رسیدن ایده هایشان حمایت می کنیم

پارسانیا با بیان اینکه رویداد نما یک تجربه موفق از فراهم نمودن زمینه مشارکت اجتماعی جوانان دغدغه مند است گفت: تیم های برتر رویداد نما را تا به سرانجام رسیدن ایده هایشان حمایت می کنیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان در مراسم اختتامیه اولین کمپ آموزشی رویداد ملی نما ضمن قدردانی از تیم های شرکت کننده و عوامل اجرایی گفت: رویداد نما به عنوان رویدادی برای کشف ایده های برتر در حوزه حل مسائل اجتماعی، توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان را با خود به همراه دارد و اقدامات لازم برای شناسایی و حمایت از بهترین ایده ها انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه تیم های برتر رویداد نما را تا به سرانجام رسیدن ایده هایشان حمایت می کنیم گفت: این حمایت ها متناسب با نوع طرح تعیین خواهند شد و از جمله این حمایت ها می توان به معرفی ایده های برتر به زیست بوم دانش بنیان کشور، مشاوره و منتورینگ 6 ماهه رایگان ، تسهیل صدور مجوز سمن برای شرکت کنندگان ، حمایت مالی از طرح بعد از تشکیل سمن اشاره کرد.

پارسانیا حمایت از جوانان دغدغه مند و مسئولیت پذیر را وظیفه این اداره کل دانست و افزود: همچنین تیم های منتخب در صورت علاقمندی می توانند در کمیته های تخصصی شبکه های تشکل ها و سمن های جوانان عضویت داشته باشند.

سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان با اشاره به اینکه رویداد نما یک تجربه موفق از همکاری بین دستگاهی بود گفت: دستگاههایی همچون وزارت علوم و سازمان امور اجتماعی همکاری خوبی دربرگزاری این رویداد داشتند و وزارت علوم میزبانی برگزاری اولین کمپ آموزشی رویداد نما را در تبریز بر عهده داشت که بسیار قابل تقدیر است.

وی همچنین از تلاش های معاونت پژوهشی دانشگاه تبریز و رئیس مرکز رشد دانشگاه تبریز قدردانی کرد و افزود: برگزاری موفق این رویداد با همکاری خوب دستگاه های مرتبط با حوزه جوانان صورت گرفت که این موضوع موجب خرسندی است.

پارسانیا همچنین دلیل انتخاب استان آذربایجان غربی به عنوان میزبان کمپ آموزشی شمال غرب رویداد نما را عملکرد موفق این استان در سال های گذشته دانست و اظهار داشت: استان آذربایجان غربی در چند سال متوالی جزء استان های برتر در حوزه جوانان بوده است و عملکرد استان در برگزاری این کمپ آموزشی نیز قابل تقدیر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *