سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان خبر داد:

تیم های برتر اولین کمپ آموزشی رویداد نما اعلام شد

پارسانیا با اعلام نتایج اولین کمپ آموزشی رویداد نما گفت:به ترتیب 3 تیم از استانهای قزوین، زنجان و اذربایجان شرقی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را بر اساس نظر شورای داوری کسب کردند و دوتیم دیگر از استانهای آذربایجان شرقی و زنجان شایسته تقدیر شناخته شدند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان پارسانیا از اعلام نتایج اولین کمپ آموزشی رویداد نما خبر داد و گفت: 15 تیم شرکت کننده در اولین کمپ آموزشی رویداد نما آموزش های لازم را برای پرورش ایده های خود دریافت کردند و در پایان ایده های تیم های شرکت کننده توسط سرگروه هایشان تبیین و داوری نهایی صورت پذیرفت.
وی با بیان اینکه در اولین کمپ این رویداد تیم های منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و قزوین حضور داشتند افزود: 3 تیم از استانهای قزوین، زنجان و اذربایجان شرقی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را بر اساس نظر شورای داوری کسب کردند و دوتیم دیگر از استانهای آذربایجان شرقی و زنجان شایسته تقدیر شناخته شدند.
پارسانیا اظهار داشت: سایر تیم های منتخب استان های دیگر در 4 کمپ آموزشی بعدی رویداد نما شرکت خواهند کرد و منتخبین کمپ ها در مرحله نهایی تقدیر و مورد حمایت قرار می گیرند.
سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان در ادامه اسامی تیم های منتخب را به شرح ذیل معرفی کرد:
رتبه نخست: طرح تیم نوردخت از استان قزوین با موضوع مهارت افزایی و کاهش دغدغه مالی دانشجویان
رتبه دوم: طرح تیم دست آفرین از استان زنجان با موضوع دست آفرین، کارآفرینی اجتماعی و احیای سنت حجیم بافی
رتبه سوم: طرح تیم افق مهربانی از استان آذربایجان شرقی با موضوع اپلیکیشن ارائه خدمات پزشکی رایگان به خانواده های بی بضاعت و محروم آذربایجان شرقی
شایسته تقدیر: طرح تیم وب یار ( از استان آذربایجان شرقی با موضوع دانشگاه متاورسی ای کیو پلاس)
شایسته تقدیر: طرح تیم رشد ( از استان زنجان با موضوع غذا، نوشیدنی…. رژیمی و تخصصی)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *