اولین کمپ آموزشی روبداد نما پس از سه روز ارائه آموزش به 15 تیم از 80 تیم منتخب این رویداد امروز در تبریز به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اولین کمپ آموزشی رویداد نما با حضور 15 تیم از 80 تیم منتخب این رویداد در تبریز برگزار شد و پس از سه روز آموزش امروز به کار خود پایان داد.
این کمپ آموزشی که از 17 مرداد آغاز و ویژه تیم های برتر استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و قزوین بود به منظور ارائه آموزش های لازم برای پرورش ایده به شرکت کنندگان برگزار شد و در آن آموزش های از قبیل ایده پردازی در مشارکت اجتماعی، منتورینگ و استیج ارائه و نوآوری در مشارکت های اجتماعی ارائه گردید.
15 تیم شرکت کننده در این کمپ آموزشی می بایست با استفاده از آموزش های دریافتی، ایده های خود را پرورش و برای رقابت در مرحله نهایی رویداد نما آماده شوند.
سایر تیم های منتخب رویداد نما نیز در 4 کمپ آموزشی دیگر در استان های گلستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و اصفهان شرکت خواهند کرد و سرانجام در رقابت نهایی تیم های برتر انتخاب و برای اجرای ایده های خود حمایت خواهند شد.
حمایت های پیش بینی شده برای ایده های منتخب مرحله نهایی این رویداد شامل تسهیل در دریافت وام‌ها و تسهیلات کم بهره برای توسعه ایده‌های برتر، جذب سرمایه بذری برای توسعه این ایده‌ها، مشاوره و منتورینگ رایگان برای صاحبان برترین ایده‌ها، معرفی ایده‌های برتر به شبکه سرمایه‌گذاری و شتابدهنده‌های زیست بوم دانش بنیان کشور و همچنین ایجاد فرصتی برای توسعه مشارکت‌های اجتماعی از طریق گذرگاه نوآوری می باشد.
گفتنی است رویداد نما فرصتی است برای جوانان تا مساله اجتماعی مد نظر خود که در محیط پیرامونیشان نظیر دانشگاه، محله، شهر، کشور و… با آن روبرو هستند را به همراه پاسخ مناسب برای حل مسئله ارائه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *