رویداد نما

لیست اسامی پذیرفته شدگان

پهنه شمال شرق:

استان گلستان

ردیف

نام تیم

نام نماینده

ایده

شهر

۱

رویش
علی قاسمی
حامی کار
گرگان

۲

قاصدک
بهاره یحیایی
-
گنبد کاووس

۳

حاج قاسم
مهدی محمدی
اتاق نجات
گرگان

۴

آوای طبیعت
علی جمال
مدرسه سبز
گرگان

استان گیلان

۵

سرزمین من
امیرحسین روی دل
ایجاد یک سامانه جمع‌آوری و بازیافت پسماندهای الکترونیکی
رشت

۶

سلامت آوران گیل
دنیا عبدی نژاد
سلامت آوران گیل در حوزه سلامت افراد میانسال
رشت

۷

حامی زندگی
ابوالفضل احمدی
روان سبز
رشت

استان سمنان

۸

هدهد فیروزه ای
نگین فیروزی
-
سمنان

۹

چیستا پایا
امیرحسین سراج
نرم افزار مراقبت و سلامت سالمندان
سمنان

۱۰

خانه دختران محیا
نرجس قاسمی
خانه دختران محیا
شاهرود

۱۱

متفکران
سحر ترابی
تشویق نوجوانان به کتابخوانی و استفاده صحیح از فضای مجازی
آرادان

۱۲

کاریار
عباس اکبری‌نژاد
طراحی و تولید شتاب دهنده مجازی کارآفرینی اجتماعی محلی
شاهرود

۱۳

امید و اندیشه
فاطمه‌زهرا بختیاری
خوش و بش
شاهرود

استان خراسان شمالی

۱۴

تیم مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد بجنورد
مبینا سپهری
طرح زنگ بیداری والدین در قبال اوقات فراغت فرزندان
بجنورد

استان خراسان رضوی

۱۵

طرحنامه فراگیر ملی "زنگ غذا" مهر علی (ع)
نازنین گلابکش افشار
مشارکت ( کارآفرینی اجتماعی، توسعه مشارکتهای نهادمند اجتماعی و...) اشتغال (کارآفرینی، توانمندسازی و... )
مشهد

استان مازندران

۱۶

شهید برسنجی
محمدرضا کوچکسرائی
-
ساری

پهنه شمال غرب:

استان آذربایجان شرقی

ردیف

نام تیم

نام نماینده

ایده

شهر

۱
سپنتا
عرفان ادیب فر
سامانه هوشمند و یکپارچه گردشگری سپنتا نوین
تبریز
۲
کتابیاران نو اندیش
سعید مبیّن شهیر
طرح مشارکتی افزایش سرانه مطالعه
تبریز
۳
افق مهربانی
حسن هاتف
اپلیکیشن ارائه خدمات پزشکی رایگان به خانواده های بی بضاعت و محروم
تبریز
۴
وب یار (webyar)
امین عمرانی‌فر
دانشگاه متاورسی ای کیو پلاس
تبریز
۵
گروه استدیوکروما
سارا قهرمان‌نژاد هوای
کروما جلوه
تبریز

استان اردبیل

۶
کهن کتاب
صبا امیرنژاد
کهن کتاب
اردبیل
۷
کارآفرینان جوان
سید سینا شیرینی
تاپ یاب (مدیریت اقلام گمشده)
اردبیل
۸
ریلایف
صدرا واعظی
راه‌اندازی پلتفرم تحت وب برای کمک به افرادی که تحت تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند
اردبیل

استان آذربایجان غربی

۹
پیشتازان
محمد کوهانی
ظرفیت سازی شهر تالاب ها(نقده)
ارومیه

استان زنجان

۱۰
فرهنگ گستران زنجان
محمدشریف نیک‌شهرت
تقویت فرهنگ عمومی از طریق فعالان رسانه‌ای
زنجان
۱۱
فاز مثبت
فاطمه محمدی
طراحی بازی در جهت آگاهی و پیشگیری از اعتیاد
زنجان
۱۲
growth
هانیه مطهری راد
غذا نوشیدنی... رژیمی و تخصصی
زنجان
۱۳
دست افرین
نرگس محمدی
دست افرین
زنجان

استان قزوین

۱۴
مهر فدک
فاطمه مشفق
توانمند سازی دختران مناطق حاشیه نشین
قزوین
۱۵
نور دخت
حانیه محمدبیگی سلخوری
مهارت افزایی و کاهش دغدغه مالی دانشجویان
قزوین

پهنه مرکز:

استان اصفهان

ردیف

نام تیم

نام نماینده

ایده

شهر

۱
فینا
مهدی نصیری
مدیریت آب شهری و استحصال آب باران
اصفهان
۲
گل گندم
فاطمه ربانی
آگاه سازی تبعات سوء مصرف مواد مخدر در بین دختران
فریدونشهر
۳
سرو
زهرا عباسیان
آموزش زبان انگلیسی با محوریت بازی های فکری و گفتگوی بازی محور
اصفهان

استان تهران

۴
کمسی (KAMC)
صدرا رحمی
(استارتاپ) سکو (پلتفرم) جامع فعالیت های جهاد تبیین و گفتمان دینی (یا مشابه این موضوع)
تهران

استان قم

۵
ضربان
محمدجواد مرشدین
بازی های جدی و هدفمند
قم
۶
توسعه گران نوين پارسيا
علیرضا سرائی
گروه توسعه دهندگان شبكه اي نوين پارسيا
قم

استان مرکزی

۷
درک (دغدغه ، رشد ، کشور)
علی تابع
سجام (ساخت سایت جامع آموزشی با ارائه مدرک معتبر)
ساوه

استان چهارمحال بختیاری

۸
دختران زردکوه
آیدا مصیری
اشتغالزایی گردشگری ورزشی
کوهرنگ
۹
زندگی فردا
راضیه پیش‌دار
دانش رسانه
شهرکرد
۱۰
امید جوانان پارسای زاگرس ( دبیر استانی شبکه ملی خلاق‌و نوآور )
مرتضی کریمی‌ده چشمه
جشن شرکت عموم مردم جهت شرکت در مسائل محیط زیستی شهر در مدیریت کلان شهری
شهرکرد

استان البرز

۱۱
راتو
ملیحه محمودی کهن
-
کرج

استان یزد

۱۲
فرفره
ریحانه علامی
مرکز بازی های فکری و مهارت افزایی فرفره ب
یزد
۱۳
میراث پایدار
محمدجواد آزادی یزدی
نقش مشارکت ها در حفظ و احیاء بافت تاریخی یزد ( بزرگترین بافت ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو )
یزد
۱۴
پریچهر
سجاد جدیدی
پیاده روی خانوادگی در بستر مجازی
یزد
۱۵
رواق هنر کویر
محمدمهدی درویشی
تولد دوباره کتاب
بافق

پهنه غرب و جنوب غرب:

استان کرمانشاه

ردیف

نام تیم

نام نماینده

ایده

شهر

۱
چراغ هدایت ویدا کهریزی، هلیا فخاری، لیلا نژادی(شبکه نواور و خلاق استان کرمانشاه) مشاور مهندس ازیتا کهریزی و دکتر محمدحسین پورشاهمرادی
ویدا کهریزی
چراغ هدایت (سواد اموزی)
کرمانشاه
۲
آینده سازان ورزش زاگرس
نیما محمدی
سامانه جامع اطلاع رسانی فعالیتهای فراغتی
کرمانشاه
۳
انجمن مردم نهاد امیدآوران زندگی باختر
علی مهرآذین
کارآفرینی و امیدآوری برای جوانان در حوزه ورزش
کرمانشاه

استان کهگیلویه و بویراحمد

۴
رمز و راز
زهره شیبانی فر
نو اوری در مشارکت اجتماعی نوجوانان وجوانان برای بهسازی و حفظ فضای سبز شهری
یاسوج
۵
مهر باران
حیات لایقی پور
سنت شکنی ازدواج های اجباری و زود هنگام
دیشموک

استان خوزستان

۶
دختران خودساخته
مریم حمیداویان
تشکل دختران خود ساخته
اهواز
۷
استودیو پیکتوراف
شهریار کمیلی
کاراکترپردازی هیرکان
اهواز

استان کردستان

۸
فرتاک
سارو حسین پناهی
بازیافت در مسیر احیای منبع زنده‎ی تنفس
سنندج
۹
پیشگامان تحول
محمدمهدی خسروی
بازگرداندن افراد بازمانده از تحصیل به نظام تعلیم و تربیت با استفاده از ظرفیت دانشجومعلمان
سنندج

استان لرستان

۱۰
استارتاپ فیدار (مشاور اول: شبکه استانی خلاق و نوآور استان لرستان - مشاور دوم: رئوف رستمی)
امید ناطقی
طراحی پلتفرم مشاوره و آموزش فیدار
خرم‌آباد

استان همدان

۱۱
آفتاب
مرضیه صالحی
-
تویسرکان

استان ایلام

۱۲
جوانه زندگی
اسما نیازوندی
کلینیک تخصصی ترک اعتیاد
ایلام
۱۳
فرهیختگان عضو شبکه فعالیت های خلاق و نوآور استان ایلام
زینب قائدی
اپلیکیشن نگهداری در منزل سالمندان معلول ساکن روستاهای استان ایلام
ایلام
۱۴
ارغوان ( معرفی شده از شبکه فعالیت های خلاق و نوآور استان ایلام)
کوثر ملک پور
اپلیکیشن مشاوره طلاق
ایلام
۱۵
باور (عضو شبکه فعالیت های خلاق و نوآور استان ایلام)
کیمیا رستم نیا
وب سایت حمایت از زنان در معرض خشونت
ایلام

پهنه شرق و جنوب شرق:

استان سیستان و بلوچستان

ردیف

نام تیم

نام نماینده

ایده

شهر

۱
بسیج
میترا حسین بر
سلامت و بهداشت
سراوان
۲
سورجان
فاطمه ناروئی
تقویت عزت نفس
زهک
۳
جویندگان چشمه هنر
فاطمه چرخشت
برگزاری رویداد اجتماعی باموضوع طرح های کارآفرینی ویژه خانواده(پدرومادروفرزند)
زهک

استان خراسان جنوبی

۴
چرخه سبز
مرتضی تقی نژاد
چرخه سبز
بیرجند
۵
تیم شهید احمد هادوی
محمدرضا خسروی قومنجان
تدریس در مناطق محروم (سمن معلم)
قائنات
۶
صنایع دستی برناق
مهدی بنی‌اسدی
احیای صنایع دستی گبه بافی در خراسان جنوبی شهرستان سربیشه
سربیشه
۷
تیمی نو
امیرحسین غلامی
مسیر هم آفرینی
بیرجند

استان هرمزگان

۸
هرمز
مهدی حسینی زاده
فضای خلق ارزش و گسترش فعالیت های اقتصادی برای رشد تولید
بندرعباس
۹
تیم خلیج فارس
مانی عامری
پرورش ماهی در استخر کشاورزی
بندرعباس
۱۰
گل میخ
یاسمن رنجبران
گل میخ
بندرخمیر
۱۱
حدیث
حدیث ابرخیده
کمبود آب در روستاها
سیریک

استان کرمان

۱۲
بازی ران
مریم سرهانی
بازی ران
شهربابک
۱۳
شهید دیالمه(شبکه خلاق و نو آوری کرمان)
علی سلجوقی رسا
گردشگری مقاومتی
کرمان

استان فارس

۱۴
دنک
الناز ایمانی
دنک | پرداخت یار دوستدار طبیعت
شیراز
۱۵
میراث پریشان کازرون
رضا دادوند
ترویج و توسعه نرگسزار های تولیدی و گردشگری در اطراف تالاب پریشان به عنوان یک الگوی کشت کم آب بر و معیشت مکمل و جایگزین کشاورزی
کازرون

استان بوشهر

۱۶
نبض جوان
حسن احمدی
خانه تموج (خلاصه ای از ابتدای حروف: "تولید محتوای ویژه جوانان")
کنگان
۱۷
خلیج فارس
عارف دراهکی
هر شهر یک نیروگاه
جم
خانه سوالاتارسال طرحتماس با ما